تحویل اکسپرس

تحویل اکسپرس

 

 

تحویل اکسپرس

 

تحویل اکسپرس – فروشگاه اینترنتی جهیزیه کالا

 

 

تحویل اکسپرس امکان ارسال سفارشات به تمام شهرها و روستاهای ایران از طریق پست سفارشی ، پست پیشتاز ، شرکت تیپاکس  و ارسال با پیک وجود دارد ، تمامی سفارشات یک روزه ارسال می شود ولی بستگی به انتخاب نحوه دریافت و فاصله از محل ارسال کالا به دست مشتریان گرامی می رسد .

 

 

انواع روش های ارسال محصولات خریداری شده بصورت زیر می باشد :

 

۱-پست سفارشی :

 

تعرفه ارسال سفارشات با پست سفارشی پایین تر از پست پیشتاز می باشد. در عین حال تعرفه آن نیز مقرون به صرفه تر است . در این روش مرسولات در سراسر ایران به خریداران محترم  تحویل داده می شود و هزینه یحدود ۵۵۰۰ تومان با توجه به وزن کالا به فاکتور قیمت محصول اضافه می کند.( هزینه دقیق ارسال که شامل هزینه پست و بسته بندی و آماده سازی مرسولات می باشد ، در زمان ثبت سفارش و مرحله انتخاب نوع ارسال برای خریدار نمایش داده می شود) .

 

 

 

تحویل اکسپرس

تحویل اکسپرس

 

تحویل سفارشی : زمان تحویل سفارشات با روش ارسال سفارشی بستگی به فاصله و مسافت تحویل گیرنده از فرستنده دارد که به ترتیب به شرح زیر است:

 

استانهای همجوار – زمان تحویل دو الی سه روز (نهایتاً ۴ روز*)

 

استانهای غیرهمجوار – زمان تحویل سه الی چهار روز (نهایتاً ۵ روز*)

 

استانهای دور – زمان تحویل چهار الی پنج روز (نهایتاً ۷ روز*)

 

* محاسبه زمان تحویل بر اساس روزهای کاری و غیر تعطیل می باشد.

 

در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می‌توانید مرسوله را از طریق سایت شرکت پست به آدرس زیر پیگیری کنید:

 

Http://Itemtracking.Post.Ir

 

 

۲- ارسال با تیپاکس :

 

شرکت تیپاکس یکی از شرکت های قدیمی ایران است که در زمینه حمل و نقل کالـا فعالیت میکند. این شرکت شعبه های متعددی در سراسر کشور دارد . سفارش‌هایی که محل تحویل آنها شهرهایی باشند که دارای دفاتر تیپاکس هستند، علاوه بر پست سفارشی و پست پیشتاز، با این سرویس نیز می‏‌توانند ارسال شوند     .

 

تیپاکس به مقصد تمامی مراکز استان‌ها ارسال مستقیم دارد.

سفارش‌هایی که در محدوده تیپاکس در شهرهای دارای دفتر نمایندگی قرار دارند، در منزل تحویل داده می‌شوند و تیپاکس برای رساندن آنها، هزینه اضافی دریافت نمی‌کند.

مشتریانی که آدرس‌شان در خارج از محدوده تیپاکس شهر مقصد قرار دارد، می‌توانند سفارش خود را از دفتر شعبه مقصد تحویل بگیرند یا برای دریافت سفارش با شرایط توافقی اقدام کنند.

پس از پردازش سفارش و تحویل آن به تیپاکس، پس از آن زمان ارسال در بیش از ۸۰ شهر که تک مسیره هستند به طور معمول ۲۴ ساعته است.

سرویس‌دهی تیپاکس تنها در شهرهایی که دومسیره یا راه دور هستند، در ۴۸ تا ۷۲ ساعت انجام می‌شود..

 

برای آشنایی بیشتر با تیپاکس و مشاهده لیست نمایندگی های آن اینجا را کلیک کنید.

 

 

-۳ارسال با پیک – فقط در تهران:

 

خریداران ساکن تهران در گزینه های انتخابی روش ارسال کالا ، علاوه بر امکان انتخاب گزینه ارسال پست سفارشی از  طریق ارسال با پیک موتوری نیز می توانند سفارشات خود را دریافت کنند.

 

هزینه ارسال با پیک موتوری جهت رفاه و آسایش مشتریان به صورت مسافت محاسبه  می باشد.

 

اقلام سفارش شده بعد از پردازش طی ۲۴ الی ۴۸ ساعت به دست شما می رسد.

 

ارسال اضطراری (ویژه شهر تهران) :

 

در این روش کالا سریعا توسط پیک بادپا در سریعترین زمان تحویل می گردد و هزینه ارسال آن را در زمان تحویل بصورت نقدی مطابق تعرفه پیک بادپا بر اساس فاصله مسیر تحویل از انبار  پرداخت نمایید. لطفا به این موضوع دقت کنید.

 

ارسال اضطراری (ویژه شهر تهران-هزینه متغیر بین۱۵۰۰۰تومان الی ۲۵۰۰۰ تومان  بر اساس فاصله مسیر تحویل از انبار می باشد)

 

 

۴- ارسال رایگان :

برای رفاه حال مشتریان گرامی فروشگاه اینترنتی جهیزیه کالا  ، سفارشات بیش از ۵۰۰ هزار تومان شامل ارسال رایگان خواهد بود . در غیر این صورت هزینه ارسال در تهران ۱۵۰۰۰ تومان در نظر گرفته شده است.

 

۵- ارسال با اسنپ :

 

فروشگاه اینترنتی جهیزیه کالا جهت رفاه حال مشتریان و جهت سهولت ارسال محصولات خریداری شده مشتریان عزیز

 

آن دسته از عزیزانی که قصد دریافت هرچه سریعتر محصولات خود را دارند میتواندد هنگام سفارش کالا در قسمت یاداشت خرید ارسال را به صورت ارسال با اسنپ برای ما یاداشت بزارند تا مسئولان مربوطه هنگام ارسال کالا هماهنگی های لازمه را انجام دهند.

 

همکران گرامی که قصد ارائه محصولات خود به صورت مستقیم دارند می توانند با پشتیبانی سایت تماس گرفته و محصولات خود را به صورت مستقیم در فروشگاه جهیزیه کالا ارائه نمایند 09122013832 رد کردن

support
به کمک نیاز دارید؟
09122013832
تیکت پشتیبانی
Please Wait
Please Wait